Lis 02

Pasowanie na Przedszkolaka

SZANOWNI RODZICE

Serdecznie zapraszamy w dniu 14.11.2018 r. o godz. 15:50
Rodziców najmłodszych dzieci, które w roku szkolnym 2018/2019 rozpoczęły edukację przedszkolną

na uroczystość Pasowania na Przedszkolaka.

Lis 02

Termomodernizacja budynku przedszkola

SZANOWNI  RODZICE !!!

Informujemy, że od dnia 3.11.2018 r. na terenie przedszkola będą się odbywały prace remontowe, polegające na wymianie drzwi zewnętrznych oraz stolarki okiennej, związane z prowadzonym I etapem Termomodernizacji budynku naszego przedszkola, o którym informowaliśmy na wrześniowym zebraniu z rodzicami.

Prace zostały podzielone na etapy. I etap polegający na dociepleniu dachu został już prawie w całości wykonany.

Kolejny etap obejmuje prace polegające na wymianie drzwi zewnętrznych i stolarki okiennej. Większość tych prac, będzie prowadzona w dni wolne od pracy. Jednak w miarę możliwości, przy sprzyjających warunkach organizacyjnych może się zdarzyć, że w dni robocze będą wymieniane okna w pomieszczeniach administracyjno – gospodarczych, bądź w wybranych salach grupowych.

Pragniemy poinformować, że dokładamy i będziemy dokładać wszelkich starań,
aby trwający remont nie utrudniał funkcjonowania przedszkola.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wyrozumiałość i cierpliwość.

W razie pytań prosimy o kontakt z Dyrektorem przedszkola.

Sie 08

Pilnie zatrudnimy nauczyciela

Pilnie zatrudnimy nauczyciela gimnastyki korekcyjnej w wymiarze 0,2 etatu, tj 5h, posiadającego kwalifikacje do pracy na tym stanowisku.

Osoby zainteresowane o prosimy o kontakt telefoniczny: 509 651 739 oraz przesłanie CV na adres: p263@edu.um.warszawa.pl  .

Lis 09

Przedszkole nr 263 w Warszawie