Powrót do Współpraca z rodzicami

Dni i zajęcia otwarte dla rodziców

Terminy indywidualnych spotkań
z nauczycielami

w ramach Dni otwartych dla Rodziców
w roku szkolnym 2019/2020.

Grupy: Krasnale, Puchatki, Smerfy

Spotkania indywidualne nauczyciela z rodzicem odbywać się będą po wcześniejszym umówieniu się na spotkanie.

Bardzo prosimy o poinformowanie nauczycielek o chęci spotkania i ustalenie konkretnej daty i godziny.

Grupa: Gumisie

Indywidualne spotkania – rozmowy nauczyciela z rodzicami odbywają się w czwarty poniedziałek każdego miesiąca w godz. 16.00 – 18.00.

Bardzo prosimy o wcześniejsze poinformowanie nauczycielek o planowanym przybyciu i ustalenie konkretnej godziny.

W przypadku braku możliwości spotkania w w/w. terminach, istnieje możliwość umówienia się z nauczycielkami na inny dzień / godzinę.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu

ZAJĘCIA OTWARTE DLA RODZICÓW