Sobotnie spotkania rodzinne

SOBOTNIE, PRZEDŚWIĄTECZNE
RODZINNE SPOTKANIA

Wieloletnią tradycją przedszkola, jest organizowanie sobotnich, przedświątecznych spotkań rodzinnych, dwa tygodnie przed:

1. Świętami Wielkanocnymi pt. „Wielkanocne ozdoby”,
  2. Świętami Bożego Narodzenia pt. „Ubieramy choinkę”,

kiedy to rodzice wraz z dziećmi tworzą prześliczne, oryginalne ozdoby i stroiki świąteczne.

BOŻE NARODZENIE 2018r.

8 grudnia 2018r. tradycyjnie spotkaliśmy się z rodzinami naszych wychowanków, aby ozdobić przedszkolną choinkę i miło wspólnie spędzić czas. Wspaniałe efekty tego spotkania można podziwiać na zdjęciach:

WIELKANOC 2018r.

17 marca 2018r, kolejny już raz odbyło się w naszym przedszkolu sobotnie spotkanie rodzinne, podczas którego rodzice wraz ze swoimi dziećmi mieli możliwość wykonania różnych ozdób wielkanocnych.  Chociaż na dworze była piękna, słoneczna, zimowa pogoda, w przedszkolu zapanowała wiosenno – świąteczna atmosfera.

Podczas tego spotkania nagrodzono rodziców i dzieci biorących udział w przedszkolnym konkursie fotograficznym „Moje podróże”.

BOŻE NARODZENIE 2017r.

Od wielu lat w naszym przedszkolu, organizujemy przedświąteczne, rodzinne, sobotnie warsztaty plastyczne, pt. „Ozdabiamy choinkę”.
Główna ideą tych spotkań są wspólne działania plastyczne, dzięki którym Rodzice mogą na chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i razem z dziećmi oraz nauczycielkami przedszkola poczuć radość ze wspólnego spędzania czasu i tworzenia.
Tegoroczne takie spotkanie, odbyło się 10 grudnia 2017r. W ten chłodny, sobotni poranek, rodzice jak co roku, licznie przybyli do przedszkola ze swoimi pociechami, by kolejny raz ozdobić przedszkolną choinkę wspaniałymi i pomysłowymi ozdobami.
Pomysłów na wykonanie oryginalnych, wspaniałych ozdób jak zwykle nie brakowało. Każda powstała ozdoba miała w sobie coś niezwykłego i wyjątkowego.
W efekcie wspólnego działania oraz wielu wspaniałym pomysłom rodziców i ich pociech, salę gimnastyczną zdobi teraz pięknie ubrana bożonarodzeniowa choinka i panuje w przedszkolu świąteczny, niepowtarzalny klimat.

WIELKANOC 2017r.
1 kwietnia 2017r.

BOŻE NARODZENIE 2016r.
10 grudnia 2016r.

Tym razem niezwykła niespodzianką, okazały się świeżo upieczone pierniczki, specjalnie przygotowane do zawieszenia na choinkę przez jedną z Mam, najmłodszych przedszkolaków. Dzięki tej przepysznej i wonnej niespodziance, w całym przedszkolu rozchodził się zapach świeżo upieczonych pierników.

WIELKANOC 2016r.

12 marca 2016r. odbyło się w przedszkolu kolejne sobotnie, przedświąteczne rodzinne spotkanie, podczas którego dzieci wspólnie z rodzicami tworzyli wspaniałe ozdoby świąteczne. Tradycyjnie, powstało wiele przepięknych pisanek, koszyczków wielkanocnych i innych fantastycznych ozdób.

BOŻE NARODZENIE 2015r.

Tegoroczne przedświąteczne warsztaty plastyczne odbyły się 12 grudnia 2015r. Jak zwykle nie zawiedliśmy się na naszych wspaniałych Rodzicach, którzy jak co roku, licznie przybyli do nas ze swoimi pociechami w sobotni poranek, by ozdobić przedszkolną choinkę wspaniałymi, oryginalnymi i pomysłowymi ozdobami.

WIELKANOC 2015r.

Nasze tradycyjne, przedświąteczne, rodzinne spotkanie, pt.: „Wielkanocne ozdoby”, odbyło się w dniu 21 marca 2015 r.
Spotkanie jak zwykle było okazją do wspólnych działań plastycznych, podczas których powstało wiele cudownych dekoracji wielkanocnych.

BOŻE NARODZENIE 2014r.

6 grudnia 2014 roku w naszym przedszkolu rodzice wraz z dziećmi tworzyli różnorodne ozdoby na choinkę. Z udostępnionych przez nas materiałów rodzice i dzieci wyczarowali niesamowite bombki, choineczki, aniołki, łańcuchy, gwiazdy, itp. i ozdabiali nimi naszą przedszkolną choinkę. Wspaniałe efekty były widoczne na choince w holu przedszkola. Naprawdę było co podziwiać!!!

WIELKANOC 2014r.

Niesamowite, jak ten czas szybko płynie – niedawno ubieraliśmy przedszkolną choinkę, a tu już 5 kwietnia 2014r., czyli czas na ozdabianie wielkanocnych koszyczków. Jak zawsze, wszystkich naszych gości pochłonęła pasja tworzenia, dzięki której, tegoroczne koszyczki były wesołe i magicznie kolorowe.