Rodzinne festyny

RODZINNE FESTYNY

Tradycją przedszkola, są też Festyny Rodzinne, organizowane w celu wspólnego świętowania z okazji Dnia Matki i Ojca.

7 czerwca 2018r.

Tegoroczne obchody Dnia Mamy i Taty, były zorganizowane w nieco inny sposób niż w ubiegłych latach, bowiem składały się z dwóch etapów.
23 maja 2018r., odbyły się kameralne występy przedszkolaków, połączone ze słodkim poczęstunkiem zorganizowane w poszczególnych salach grupowych (opis znajduje się w zakładce uroczystości”).

Kontynuacją obchodów święta Mamy i Taty był rodzinny festyn zorganizowany w ogrodzie przedszkolnym, który odbył się 7 czerwca 2018r.
Spotkanie rozpoczęło się od zaproszenia Rodziców i Dzieci na przepyszną grochówkę ugotowaną przez nasze panie kucharki, pyszne kiełbaski i kurczaczki z grilla oraz smaczne ciasta.
W tym samym czasie rozpoczęły się zabawy przy muzyce, do których zapraszali pani Grażynka i pan Andrzej.
Można też było wylosować coś fajnego w Loterii fantowej, własnoręcznie wykonać bransoletkę z koralików, czapeczkę z materiałów plastycznych, skręcić kwiatek z balonów oraz ulepić coś pomysłowego z masy solnej.

23 maja 2016r.

Tegoroczne obchody Dnia Mamy i Taty, tradycyjnie, rozpoczęły się występami naszych przedszkolaków w sali gimnastycznej.

Oczywiście nie zabrakło później wspólnych zabaw o ogrodzie przedszkolnym, do których zapraszał D.J. Arek.
Można też było wylosować coś fajnego w Loterii fantowej oraz skosztować pysznej grochówki i smakołyków z grilla.
Dodatkowo była możliwość zdobycia umiejętności skręcania „kreatywnych balonów” i stworzenia balonowych zwierzątek i kwiatków.

27 Maja 2015r.

W dniu 27 maja 2015r., w naszym ogrodzie przedszkolnym, odbył się kolejny Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty.
Uroczystość tradycyjnie rozpoczęła się przywitaniem rodziców piosenkami dla Mamy i Taty.
Następnie, przenieśliśmy się do przedszkolnego ogrodu, gdzie artyści zaproszeni do prowadzenia imprezy, zaprosili wszystkich  obecnych wielu wspólnych zabaw tanecznych.

Oprócz zabaw przy muzyce, na zebranych gości czekało wiele atrakcyjnych niespodzianek: „Balonowe szaleństwa”, eksperymenty „Labo Odkrywców” i malowanie buzi. Nie zabrakło tradycyjnej loterii fantowej, która jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem. Tegoroczna loteria okazała się jeszcze bardziej atrakcyjna, bowiem w tym roku, jedna z osób miała szansę wylosowania cennej nagrody – elektronicznej ramki do wyświetlania zdjęć. Szczęśliwcem, któremu udało się zakupić szczęśliwy los, okazała się Martynka z grupy Puchatków!
W międzyczasie, wszyscy uczestnicy imprezy mogli posilić się pyszną zupą grochową, kiełbaską drobiową i kawałkami kurczaka pieczonymi na grillu oraz pysznym ciastem.

Maj 2014r.

W dniu 28 maja 2014r., odbył się kolejny majowy Festyn Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Niestety, tym razem pogoda nam nie dopisała, więc całe spotkanie musiało się odbyć w budynku przedszkola.
Uroczystość rozpoczęła się przywitaniem rodziców piosenkami dla mamy i taty, zaprezentowanymi przez wszystkie przedszkolaki w swoich salach.
Po spotkaniach w grupach, wszyscy uczestnicy oddali się przyjemnościom oczekującym na nich w różnych przedszkolnych zakamarkach.
W holu głównym czekał na wszystkich przepyszny poczęstunek: gorący żurek, drobiowe kiełbaski i kawałki kurczaka z grilla, przepyszne sałatki przygotowane przez nasze Panie kucharki, oraz wiele, wiele wspaniałych pyszności przygotowanych przez rodziców.
W sali gimnastycznej Pani Urszula Pakuła zachęcała do szalonych zabaw przy muzyce.
Oprócz zabaw przy muzyce, na zebranych gości czekała loteria fantowa, która jak co roku cieszyła się dużym zainteresowaniem.

Maj 2013r.

Tegoroczne obchody Dnia Mamy i Taty, połączone zostały z festynem rodzinnym pt: „Bajkowe przedszkole zaprasza”.
Imprezę rozpoczęło przedstawienie pt: „Czerwony Kapturek” w wykonaniu grupy Smerfów i wspólna piosenka zaśpiewana przez wszystkie przedszkolaki.

Dalsza część spotkania kontynuowana była przez urocze Panie „Pszczółki”, zachęcające do wspólnej zabawy w ogrodzie przedszkolnym.

Podczas festynu odbyła się aukcja kukiełek wykonanych przez rodziców na rzecz ubogich dzieci z innych krajów. Zebrane pieniądze zostały przekazane na konto Organizacji UNICEF.
Na zgłodniałych i zziębniętych czekała ciepła grochówka, gorące kiełbaski i przepyszna kaszanka.

Maj 2012r.

Tradycją przedszkola, stało się świętowanie z okazji Dnia Mamy i Taty w dniu 24 maja każdego roku.
Nie mogło być inaczej i w tym roku. Najpierw, tradycyjnie zaprosiliśmy Rodziców na część artystyczną, a po niej przenieśliśmy się do przedszkolnego ogrodu, by tam poddać się wspólnym zabawom i udać się w podróż „Tanecznym krokiem po Europie”.

Fatal error: Call to undefined function http_response_code() in /public_html/wp-content/plugins/wp-cerber/cerber-load.php on line 5175