Upoważnienie do odbioru dziecka do pobrania

Przypominamy, że:
Dzieci przyprowadzają i odbierają z przedszkola rodzice lub osoby upoważnione przez nich.
Rodzice mogą w formie pisemnej upoważnić pełnoletnią osobę do przyprowadzania i odbierania dziecka z przedszkola.
Nauczyciel lub osoba upoważniona przez dyrektora ma obowiązek osobiście sprawdzić kto odbiera dziecko z przedszkola.
Rodzice przejmują odpowiedzialność prawną za bezpieczeństwo dziecka odbieranego z przedszkola przez upoważnioną przez nich osobę.
Nauczyciel ma prawo odmówić wydania dziecka osobie upoważnionej, jeżeli osoba ta nie zapewnia dziecku bezpieczeństwa.

Udostępniamy Państwu druk oświadczenia/upoważnienia do odbioru dziecka, który po wypełnieniu i złożeniu w przedszkolu stanowi. podstawę wydania dziecka osobie upoważnionej przez rodziców/opiekunów prawnych.

Oświadczenie/upoważnienie jest ważne jedynie w danym roku szkolnym. Druki złożone w roku szkolnym 2019/2020 straciły swoją ważność!!!