WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

Szanowni Rodzice,
Informujemy, że przedszkole funkcjonuje zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, czyli w tzw. reżimie sanitarnym.

WAŻNE INFORMACJE:
1. Zgodnie z aktualnymi wytycznymi i możliwościami organizacyjnymi naszego przedszkola, w grupie przedszkolnej może znajdować się maksymalnie 25 dzieci.
2. Dzieci przyprowadzamy najpóźniej do godz. 8.30.
3. Rodzice przyprowadzający/odbierający dzieci do/z przedszkola zobowiązani są do zachowania dystansu społecznego w stosunku do pracowników przedszkola oraz innych rodziców i dzieci.
4. W przedsionku przedszkola, wyznaczony pracownik „przejmuje” dzieci od rodziców. Wyjątek stanowią nowoprzyjęte przedszkolaki, z uwagi na konieczność ułatwienia im adaptacji w nowym dla nich środowisku. Maluszek może wejść z rodzicem do szatni przedszkolnej, z zachowaniem zasady: 1 rodzic z dzieckiem w odległości 2 m. od kolejnego rodzica z dzieckiem.
6. Wszystkich Rodziców obowiązuje osłona ust i nosa oraz zdezynfekowanie rąk przed wejściem do budynku.

Przedszkole czynne jest w godzinach: 7.00 – 17.30, gdzie zarówno w godzinach porannych od 7.00 do 8.00,  jak również od 16.00 do 17.30 działa na zasadzie łączenia się grup.
Poszczególne grupy zaczynają i kończą pracę o różnych godzinach.
KRASNALE: pn., wt. 7.00 – 17.30; śr., czw., pt. 7.00 – 17.00
PUCHATKI: 8.00 – 16.00
SMERFY: 7.50 – 16.40
GUMISIE: pn., wt.,: 07.40 – 16.20; wt. czw. 7.40 – 17.30.

Poza godzinami funkcjonowania danego oddziału, dzieci mają zapewnioną opiekę w innej grupie w godzinach pracy przedszkola.

Zasady regulujące pracę przedszkola

AKTUALNE WYTYCZNE GIS DLA PRZEDSZKOLI