Spotkanie adaptacyjne dla przedszkolaków w 2020r.

Z uwagi na funkcjonowania przedszkola
w tzw. „reżimie sanitarnym”,
obecnie nie mamy możliwości zorganizowania zebrania dla rodziców ani spotkań adaptacyjnych dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola na rok szkolny 2020/2021.

W związku z tym faktem, postanowiliśmy nowoprzyjętym dzieciom i ich rodzicom, stworzyć okazję do „oswojenia się z przedszkolem” poprzez udostępnienie dzieciom i rodzicom naszego ogrodu przedszkolnego,
w dniach: 26, 28 oraz 31 sierpnia 2020 r. w godz. 10.00 – 11.00, (o ile pogoda nie pokrzyżuje naszych planów).

31 sierpnia 2020 r. planujemy wspólne spotkanie z nauczycielkami i dyrektorem.
Serdecznie zapraszamy

Drodzy Rodzice  trzylatków! Zachęcamy do zapoznania się ze wskazówkami przygotowanymi dla Państwa, przez psychologów współpracujących z naszym przedszkolem, które znajdują się poniżej: