Mar 13

WAŻNE – Deklaracja kontynuowania wychowania przedszkolnego

SZANOWNI RODZICE

29 marca 2017 r. rozpoczyna się rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych na następny rok szkolny.

Aby dziecko obecnie uczęszczające do naszego przedszkola, miało zapewnione miejsce u nas również w roku szkolnym 2017/2018,
Rodzice są zobowiązani do złożenia „DEKLARACJI KONTYNUOWANIA WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO W ROKU SZKOLNYM 2017/2018”
.

Deklaracje można pobrać od nauczycielek
i wypełnione, podpisane przez dwoje Rodziców, złożyć jak najszybciej w grupach.

28 marca 2017 roku jest nieprzekraczalnym terminem złożenia deklaracji.

Niezłożenie deklaracji w w/w. terminie, oznacza rezygnację z możliwości uczęszczania dziecka do Przedszkola nr 263 w następnym roku szkolnym

Lut 28

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018 i dzień otwarty

Rekrutacja na rok szkolny 2017/2018

odbędzie się zgodnie z wytycznymi Biura Edukacji podanymi do publicznej wiadomości na stronie:

www.edukacja.warszawa.pl

Na w/w. stronie znajdują się wszystkie aktualne informacje dotyczące rekrutacji dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych:

1. Harmonogram rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych w roku szkolnym 2017/2018
  2. Zasady rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę na rok szkolny 2017/2018
  3. Kryteria rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych

ZAPISY DO PRZEDSZKOLA, prowadzone będą z użyciem elektronicznego systemu ewidencji podań, dostępnym w poniższym linku:

ELEKTRONICZNY SYSTEM EWIDENCJI PODAŃ

Wszystkie szczegółowe informacje dotyczące zasad i terminów rekrutacji do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych, znajdują się na w/w. stronie Biura Edukacji oraz w elektronicznym systemie ewidencji podań.

Rodziców Kandydatów

serdecznie zapraszamy
do odwiedzenia i poznania naszego przedszkola, wraz z dziećmi
,

w dniu 5 kwietnia 2017r., w godz: 16.00 – 17.15.

W tym dniu, będzie można obejrzeć wnętrze przedszkola,
poznać pracujące tutaj nauczycielki
.

Do zobaczenia

Sty 28

Wakacyjne dyżury wolskich przedszkoli w 2017r.

Harmonogram wakacyjnych dyżurów
wolskich przedszkoli w 2017r.
znajduje się

tutaj: na stronie Urzędu Dzielnicy Wola m.st. Warszawy

Sty 28

Reforma edukacji na Woli